سامانه پرداخت ریالی ویزای آذربایجان

ثبت درخواست ویزای آذربایجان به ارزانترین قیمت

حواله منات آذربایجان

تحویل سریع   امنیت بالا

واحد پول جمهوری آذربایجان منات یا مانات میباشد. تاریخچه منات به زمان اولین رئیس جمهور آذربایجان بعد از استقلال این کشور از شوروی بر میگردد. اولین اسکناس منات در سال 1992 به چاپ رسید. در این مقاله اطلاعات کاملی درباره نحوه محاسبه قیمت منان آذربایجان آورده شده است.

اسکناس 100 مناتی

ظاهر اسکناس 100 مناتی

ارزش و قیمت منات آذربایجان

قیمت منات آذربایجان معادل 0.59 دلار آمریکا میباشد. به بیان بهتر و ساده تر هر 100 دلار آمریکا معادل 170 منات جمهوری آذربایجان است. برای تبدیل قیمت منات آذربایجان به ریال ایران کافیست قیمت روز دلار را به عدد 1.7 تقسیم کرد. بدین صورت قیمت مانات آذربایجان به ریال به دست می آید. بدین صورت میتوان دریافت که هر منات چند تومان است.

مثال: فرض کنید قیمت روز دلار در بازار این 14000 تومان باشد. بنابر این قیمت منات آذربایجان از دو طریق محاسبه میشود.

  •  قیمت دلار آمریکا تقسیم بر 1.7  بنابراین {14000تومان تقسم بر 1.7 = 8235 تومان (قیمت هر مانات باکو)}
  • قیمت دلار آمریکا ضرب در 0.59  بنابراین {14000 تومان ضرب در 0.59= 8235 تومان (قیمت هر مانات باکو)}
اسکناس 50 مناتی

50 منات

چگونه منات آذربایجان تهیه کنیم؟

برای تهیه منات جمهوری آذربایجان چند روش وجود دارد که در ادامه بررسی میکنیم.

تبدیل ریال ایران به منات آذربایجان در باکو

اگر قصد تبدیل ریال ایران به منات آذربایجان را در باکو دارید نیاز نیست به صرافی مراجعه کنید. ریال ایران به هیچ وجه در صرافی های آذربایجان قابل تبدیل نمیباشد. برای تبدیل ریال ایران به منات آذربایجان میتوانید از خدمات آسان ویزا استفاده نمایید. در ادامه نحوه فرایند تبدیل تومان به منات شرح داده میشود.

تهیه منات از دستگاه های خودپرداز باکو بدون نیاز به کارت

یکی از بهترین روشهای تهیه منات در باکو استفاده از دستگاه های خودپرداز میباشد. در این بخش روش کار به طور کامل توضح داده شده است.

دستگاه خودپرداز باکو

تبدیل ریال ایران به منات آذربایجان در باکو – خودپرداز

  1. ابتدا با اپراتور سایت تماس بگیرید. شماره تماس اپراتور از طریق واتس آپ یا تماس مستقیم 09120242910 میباشد.
  2. مبلغ مورد نظر خود را به کارشناس مربوطه اعلام نمایید. بعد از محاسبه قیمت ریالی مقدار منات مورد نظر شما، شماره حساب برای واریز قیمت ریالی منات در اختیار شما قرار میگیرد.
  3. مبلغ ریالی منات را واریزنمایید. برای اینکار میتوانید از اینترنت بانک و یا دوستان خود در ایران کمک بگیرید. بعد از واریز وجه تصویر فیش واریزی را برای کارشناس ارسال نمایید.
  4. بعد از واریز وجه یک فیش برداشت وجه حاوی یک کد برای شما ارسال میشود. با وارد کرد کد مورد نظر در دستگاه خود پرداز (ATM) شما میتوانید مبلغ منات مورد نظر خود را دریافت کنید.

بدین گونه شما در کمتر از 5 دقیقه میتوانید هر مقدار منات که تمایل دارید در شهر باکو تهیه نمایید. توجه داشته باشید شما برای انجام این پروسه نیاز به هیچ گونه حساب یا کارت بانکی خارجی ندارید.

خرید و تبدیل ریال به منات در آذربایجان به کمک هتل ها

روش دیگر تهیه منات در باکو کارت به کارت مبلغ منات مورد نظر به حساب هتل میباشد. در این روش کافیست شماره حساب هتل محل اقامت خود را از پذیرش (Reception) هتل تقاضا کنید. سپس با هماهنگی با همکاران ما مبلغ منات مورد نیاز شما به حساب هتل واریز شده و شما میتوانید این مبلغ را از آنها دریافت کنید. برای این کار مراحل زیر را طی کنید.

دریافت منات با کردیت کارت

تهیه منات در باکو به کمک کردیت کارت

  1. ابتدا شخصی قابل اعتماد که دارای کارتهای بین الملی است بیابید. اگر درهتل ساکن هستید میتوانید از ریسپشن هتل کمک بگیرید.
  2. با کارشناسان آسان ویزا تماس بگیرید و میزان منات مورد نیاز خود و شماره کارت مورد نظر را اعلام کنید. شماره تماس کارشناسان آسان ویزا 09120242910 میباشد و به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستند.
  3. مبلغ ریالی منات مورد نیاز خود را بعد از هماهنگی با کارشناسان به حساب آسان ویزا واریز نمایید. همچنین فیش واریزی را برای همکاران ما ارسال نمایید.
  4. بعد از پرداخت وجه ریالی عملیات انتقال ارز انجام میشود و رسید پرداخت ارزی برای شما ارسال میگردد. با نشان دادن رسید پرداخت مناتی میتوانید وجه مورد نظر را از هتل و یا شخص مورد نظر مطالبه کنید.

همینطور که مشاهده میکنید این روش نیز بسیار سریع و مطمئن میباشد. گاهی اوقات هتل با شما همکاری لازم را نمیکند و یا شخص مورد اعتمادی نمیابید. در این موارد میتوانید از روش اول استفاده کنید و یا جهت راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تهیه منات آذربایجان در تهران و شهر های مختلف ایران

برای سفر به آذربایجان بهتر است قبل از سفر مقداری منات تهیه کنید. همراه داشتن منات در طول سفر باعث میشود هزینه واقعی هرچیز را بپردازید و جلو هرگونه سوءاستفاده را میگیرد. روشهای مختلفی برای تهیه منات در ایران و جود دارد که در ادامه به آن میپردازیم.

روش اول تهیه منات در تهران

در صورتی که شما ساکن تهران هستید میتوانید از طریق کانالهای معتبر نیاز ارزی خود را تامین کنید. در این حالت منات به صورت مستقیم  خریداری میشود. بنابراین از نظر قیمت ارزانتر از سایر روش های تهیه منات خواهد بود.

برای اطلاع از این کانالها با شماره 09120242910 تماس بگیرید.

اسکناس 20 مناتی

20منات

روش دوم، تبدیل ریال به منات در مرز آذربایجان

یکی دیگر از روش های تهیه منات، تبدیل ریال به منات آذربایجان در مرز آستارا میباشد. با توجه به اینکه این روش به صورت غیر رسمی و توسط واسطه های نامعتبر انجام میشود، باید در تبدیل ارز دقت نمود. در هنگام تهیه مانات از کانال های غیر رسمی همواره توجه نمایید که ارز خریداری شده مشابه تصاویر این مطلب باشد. با توجه به اینکه منات آذربایجان در چندین دوره تغییر کرده است، اسکناس های قدیمی منات فاقد ارزش میباشد.

10 منات

اسکناس 10 مناتی

روش سوم: تهیه دلار آمریکا در بازار ایران و تبدیل آن به منات آذربایجان در شهر باکو.

همان گونه که قبلا بیان شد، قیمت هر 100 دلار آمریکا حدود 170 منات میباشدالبته در هنگام تبدیل ارز در صرافی های باکو مقدار مانات کمتری به شما پرداخت میشود. دلیل این مسئله تفاوت نرخ خرید و فروش صرافی ها میباشد میباشد. شما میتوانید با تهیه دلار در بازار ایران مقدار مانات مورد نیاز خود را از صرافی های شهر باکو تامین کنید.

به طور میانگین صرافی های آذربایجان به ازای 100 دلار 168 منات آذربایجان پرداخت میکنند که کمی کمتر از نرخ دولتی منات میباشد.

اسکناس 5 مناتی

5 منات

بهترین صرافی های شهر باکو برای تبدیل ارز

عادلانه ترین نرخ تبدیل دلار به منات را صرافی های دولتی آذربایجان ارائه میدهند. این صرافی ها در میدان های مهم شهر باکو مانند میدان فواره و نقاط توریستی شهر موجود است.

اسکناس 1 مناتی

یک منات

مناسب ترین ارز برای تبدیل در صرافی های آذربایجان

صرافی های آذربایجان ارزهای مختلفی از جمله لیر ترکیه، رویل روسیه، یورو، لاری گرجستان و ارز های عربی را تبدیل میکنند. از میان این ارزها دلار آمریکا مناسب ترین ارز برای تبدیل میباشد و بیشترین صرفه اقتصادی را برای شما دارد. توجه نمایید که نرخ تبدیل یورو در بازار باکو بسیار پایین بوده و همراه داشتن این ارز توصیه نمیشود.

آیا ریال ایران توسط صرافی های جمهوری آذربایجان تبدیل میشود؟

صرافی های جمهوری آذربایجان به هیچ عنوان ریال ایران را تبدیل نمیکنند. بنابراین مسافران جمهوری آذربایجان میبایست ارز مورد نیاز خود را قبل از سفر به صورت دلار یا مانات تهیه نمایند.

انواع سکه ها و اسکناس های آذربایجان

همانطور که گفته شد واحد پول جمهوری آذربایجان منات میباشد. ولی هر منات خود به 100 قسمت تقسیم میشود که به هر واحد یک گپیک میگویند.

اسکناس ها و سکه های آذربایجان در واحد های زیر تقسیم بندی میشود.

سکه‌ها: ۱، ۳، ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰ گپیک

اسکناس‌ها: ۱، ۳، ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ مانات

در پایان شما میتوانید برای اطلاع از جزئیات قیمت منات آذربایجان با شماره 09120242910 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست